категорії: афіша події

Сергій Калугін у Києві

теґи: Оргия праведников, Сергей Калугин
Початок: 6.12.2012 19:00
Місце: Будинок Художника
Адреса: Київ, вул. Артема, 1-4
Предмет події: Оргия праведников, Сергей Калугин Кількість відвідувачів: 0

Kalugin_Kiev_12_2012_01

Склад гурту: Сергій Калугін, Олексій Бурков, Юрій Русланов.

Сергій Калугін – знаменитий поет і музикант, лідер групи Оргія праведників, філософ і естет. Сергія Калугіна абсолютно заслужено можна назвати культовою особистістю на російській рок-сцені. Його творчість – це сплетіння найкрасивіших віршованих форм з заворожливими гітарними переборами. Тематика пісень ж нікого не залишає байдужим. У них чутні відгомони печалі і радості, що беруть початок з глибини століть, але в той же час зачіпають і сьогоднішні проблеми.

Музика Калугіна поєднує в собі як класичну гітару, так і традиційні рок-музичні мотиви, при цьому використовуються різні етнічні напрямки, бароко, фламенко. У 1994 році Сергій справив справжню революцію в середовищі інтелектуалів, записавши альбом «Nigredo». Після цього Сергій створив прогресив-групу Оргія Праведників.  

Олексій Бурков  

За роки роботи «Оргія Праведників» стала однією з найавторитетніших команд андеграундної сцени. Кожна нова робота гурту, без перебільшення, стає подією, кожен концерт – неповторним шоу.  

Ось і зараз глядачі можуть стати свідками унікального прояву діяльності групи, яка вперше виступить у складі тріо: Сергія Калугіна, що привносить основне смислове навантаження, Юрія Русланова, відповідального за мелодійне наповнення, та Олексія Буркова, що забезпечує композицію у всіх творіннях колективу.  

Юрій Русланов  

У декількох відділеннях буде представлена ​​велика концертна програма, що поєднує в собі і сольну творчість Сергія, і багато робіт групи, виконані в унікальних аранжуваннях для двох акустичних гітар та флейти.

Квитки можна придбати:

– Замовити доставку по тел. +38 044 599 31 61

– Оформити доставку на сайті parter.ua або за тел. 287-87-87

– Оформити доставку на сайті karabas.com або за тел. 590-55-55

– Оформити доставку на сайті 1001bilet.com.ua або за тел. 221-81-84

– У театральних касах м. Києва.

Подробиці на http://perecrestok.kiev.ua/.

 
Я був там