категорії: афіша події

Halloween Horror Night 2014 в Києві

теґи: CHERRY-MERRY, Dіmіcandum, Halloween Horror Night, Jim Jams, JOHN GALT, Mind Shredder, Іншамузика, клуб "Бінго", івент-агентство Neverland
Початок: 1.11.2014 17:00
Закінчення: 2.11.2014 6:00
Місце: клуб "Бінго"
Адреса: Київ, просп. Повітрофлотський, 112
Предмет події: CHERRY-MERRY, Dіmіcandum, Jim Jams, JOHN GALT, Mind Shredder Кількість відвідувачів: 0

halloween

Наймасштабніший Halloween в Україні!  12 годин живої та електронної музики!  Яскраві костюми, несподівані маски і зловісний грим!  Можливість змінити свій вигляд прямо на фестивалі.   

Уже вшосте клуб «Бінго», лейбл «ІншаМузика» та івент-агентство Neverland представляють Halloween Horror Night 2014!   

Тема фестивалю цього року – постапокаліпсис.    XXI століття виявився руйнівним для людства. Ядерна війна поглинула цивілізацію. Ті, що залишилися в живих, були полишені самі на себе і дуже швидко освоїли хитру науку виживання в новому, жорстокішому світі – світі постапокаліпсису.   

Божевільні танці на руїнах міст, полювання за останніми ресурсами, ворогуючі клани, мутанти і повсталі машини, мисливці і жертви, відчайдушне веселощі, коктейлі з останніх підвальних запасів... Все, ніби в останній раз. 

  Скажете, знайоме за фільмами? Прийдіть і відчуйте це на собі! 1 листопада столичний клуб «Бінго» збере під своїм дахом всіх, хто вижив після Апокаліпсису, щоб вони отримали свою частку адреналіну, пригод і музики!   

Грають:    MIND SHREDDER (Одеса)    CHERRY-MERRY (Миколаїв)    JIM JAMS (Суми)    DIMICANDUM (Київ)    JOHN GALT (Харків)    AGHIAZMA (Київ)    AZATHOTH CIRCLE (Київ)    MARTJE (Київ)    LUCIFER RISING (Київ)    DANTE (Київ)    DJ HoloGhost  DJ Weeper  DJ Alice van Scott   

Танцюють: 

Jah Surya Dance Group   

Lazur Tribal Group.  

А також: 

– Виступ театру «Морок» 

– Традиційний конкурс на кращий костюм 

– Пригодницький квест «Врятуй людство» 

– Святковий bodyart в холі клубу для всіх бажаючих 

– Post-apocalyptic video bar   

Ведучий: Віктор Зеленюххх   

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ:  – 80 грн.

– Перші 100 квитків в магазині RIDER (вул. Ярославів Вал, 38)

  – 100 грн.

– Попередній продаж  – 120 грн.

– В день концерту  – 150 грн.

– VIP зона (балкон)   

Вхід після 01:00 – 80 грн. 

  Квитки можна придбати: 

– В клубі БІНГО (з 13:00 до 21:00) тел. 42-42-555 (фан- і VIP-зона);  – В магазині Rider.UA (вул. Ярославів Вал, 38) (фан-зона);  – В магазині CORE (вул. Златоустівська, 30) (фан-зона).   

Іногороднім глядачам надається можливість придбати квиток з передпродажної ціною (100 грн). При наявності документа і квитків до Києва і назад.   

Конкурс фото-образів на безкоштовний квиток! Умови тут.

 
Я був там