категорії: афіша події

Міжнародний фестиваль "Діти Ночі: Чорна Рада 2010"

теґи: Готичний фестиваль, Діти Ночі, Діти Ночі: Чорна Рада, Український Готичний Портал, афіша фестивалю, готи, готика, кібер-готика, індастріал
Початок: 18.09.2010 16:30
Закінчення: 19.09.2010 6:00
Місце: клуб "Бінго"
Адреса: Київ, просп. Повітрофлотський, 112
Предмет події: Adyta, AQUARELLE, Fetish'ist, Maestro Nosferatu, Mysterya, Nitemare Machine, Nonsons, Otto Dіx, Tetania, Діти Ночі, Кому Вниз Кількість відвідувачів: 1

 

detinochi-chornarada10_2010_poster400Організатор: www.gothic.com.ua
Жанри: GOTHIC – INDUSTRIAL – DARK METAL – CYBER – FETISH – ROMANTIC – ELECTRO – DARK FOLK – SYNTH – MEDIEVAL.
"Діти Ночі: Чорна Рада – головне gothic / dark / electro подія України, Росії, Білорусі, інших країн СНД і колишнього СРСР"
"Діти Ночі" – в першу чергу щорічне місце збору готів, любителів темної романтики та індустріальної естетики, а потім вже концерти груп. Наша головна мета – рік за роком збирати всі покоління дітей ночі разом. "

"Діти Ночі: Чорна Рада" – найстаріший на території колишнього СРСР фестиваль готичної, темно-романтичної та електронно-індустріальної музики, проведений вперше в 2000 році в Києві Український Готичний Порталом (www.gothic.com.ua). Фестиваль "Діти Ночі: Чорна Рада" проходить щорічно восени, за традицією – у вересні, в Києві. На сьогоднішній день, "Діти Ночі: Чорна Рада" – це не просто український аналог міжнародних мульти-форматних готичних фестивалів Wave Gotik Treffen, Mera Luna та Castle Party, але й найбільше подібна подія в Україні та СНД. Завдяки своїй унікальній концепції "Чорна Рада – щорічне зібрання слов'янських націй" ця подія стала єдиним спеціалізованим фестивалем, як збирав цікаві групи, ді-джеїв, і аудиторію переважно зі слов'янських країн – України, Росії, Білорусі в "місті-колисці" слов'ян – Києві.
Міжнародний статус фестивалю "Діти Ночі: Чорна Рада" підтверджується з року в рік тим, що тільки на цьому фестивалі виступають групи, ді-джеї, і перфоманс-команди також з Європи, Японії, і США. "Діти Ночі: Чорна Рада" – це свято готики, темної романтики, кібер- і фетиш-естетики. Протягом двох днів свята змішуються і переплітаються музичні виступи, візуальні новітні технології, незвичайні арт-перфоманси, самі сучасні прояви моди і техніки танцю, революційні рішення в іміджі і дизайні, шоу і демонстрація оригінальної техніки роботи ді-джеїв, ві-джеїв, і пі-джеїв, а також багато іншого. Міжнародний фестиваль "Діти Ночі: Чорна Рада" викликає пильний інтерес, будучи "мостом" між групами з різних кінців світу та відвідувачами з України, Росії, Білорусі, та інших країн. Для закордонних груп фестиваль "Діти Ночі: Чорна Рада" надає кращу можливість презентувати свою творчість відразу для всього Східно-Європейського регіону. У рамках фестивалю іноді проходять виставки фото та арту, можна придбати журнали, постери, диски груп, прикраси та багато іншого. Традиційно знімається документальний фільм про групи і відвідувачів.
Також цікавий той факт, що фестиваль став місцем зустрічі харизматичних лідерів та VIP-персон міжнародної незалежної та gothic / industrial сцени. У числі ді-джеїв та гостей фестивалю у різні роки опинялися організатори найбільших готик-фестивалів Wave Gotik Treffen, Castle Party, Prague in Dark, Kunigunda Lunaria, Electro Prague Festival і т.д., а також – представники та власники лейблів (Tridens, Dangus, Shadowplay, etc), національних indie / gothic видань ("Gothica", Gothic.ru, DarkBelarus), менеджери груп і промоутери, з якими можна поспілкуватися як безпосередньо на самому фестивалі, так і в спеціальній VIP-зоні. Відвідувачів заходу приваблює єдина в регіоні масштабна можливість не тільки подивитися одночасно на найцікавіші проекти з України, Росії, Японії, Європи, але й провести кілька днів серед тисяч людей в чорному.
"Діти Ночі: Чорна Рада" – це вже традиційне місце збору прихильників готики, темної та нео-романтики, експериментального арту, авангарду, та електронно-індустріальної естетики.
У цьому році фестиваль відбудеться 18.09.2010, місце проведення – Україна, Київ. Детальна інформація: http://www.deti-nochi.kiev.ua
Офіційно підтверджений склад фестивалю "Діти Ночі: Чорна Рада 2010":
Групи:
Кому Вниз (Україна, gothic / industrial / folk)
Otto Dix (Росія, перша презентація нової програми! Спеціально для ДН 2010, gothic / darkwave)

Hapalochlaena Maculosa (Россия, deathrock / old school goth)
Nitemare Machine (Росія, dark electro / ebm / idm)
Maestro Nosferatu (Росія, industrial rock / gothic electro)
Nonsons (Росія, electro-schock-rock / industrial metal / visual)
Fetish'ist (Росія, dark electro)
Tetania (Білорусь, neoclassical / gothic)
Adyta (Грузія, sympho-gothic metal)
Aquarelle (Україна, darkwave)
Mysterya (Україна, gothic-sympho metal)
Ді-джеї
Міжнародні DJ's-guests:
DJ Stavros (Russia, oldschool goth)
DJ Alex Mors (Russia, oldschool industrial)
Українські gothic DJ's:
DJ Leenie (Ukraine, gothic rock / post punk / deathrock)
DJ S1C (Ukraine, EBM / rhythmic noise)
DJ UnkillerED (Ukraine, dark electro / industrial)
DJ Verlein (Ukraine, psychedelic / dark electronic)

Fashion-show (fashion artists)
Anastasia Ave (Ukraine, corporate gothic)
Androgyne from Hell (Russia, glam rock, visual key, cyber)

Виставки (Art & Photo):
Артур Кльован "Post Apocaliptic Vision"
Дмитро Рибак "Павутіна образу"

Gothic-Body-Art by GoteKote.

Увага!

Скрябін (Україна, спеціальна ретро-програма darkwave-періоду – "Хробак", "Брудна як ангел". Один раз і ексклюзивно для ДН 2010) – виступ перенесено на Діти Ночі: Чорна Рада 2011, 17.09.2011 р.

"Діти Ночі: Чорна Рада" (офіційний сайт) – http://www.deti-nochi.kiev.ua
"Діти ночі: Чорна Рада" в YouTube: http://youtube.com/chornarada
"Діти Ночі: Чорна Рада" в LiveJournal: http://community.livejournal.com/detinochi
"Діти ночі: Чорна Рада" в MySpace: http://myspace.com/chornarada
"Діти ночі: Чорна Рада" в VKontakte: http://vkontakte.ru/club4109869
"Діти Ночі" в FaceBook: http://www.facebook.com/group.php?gid=28801165973

Відео з фестивалю:
Концерт фінської групи NEVERDICE (пісня "Let them die"): http://www.youtube.com/user/chornarada
Якщо у вас є відео, надсилайте його – ми викладемо його для очей тисяч відвідувачів на офіційному відео-сервер фестивалю! http://www.youtube.com/user/chornarada
Надсилайте нам будь-які свої враження, коментарі, репортажі, відео, а також посилання на них, ми анонсуємо і опублікуємо їх на сайті з зазначенням автора. Також ви можете залишити свої побажання у форумі і гостьовій книзі фестивалю на www.deti-nochi.kiev.ua, а фото – на http://www.gothic.org.ua/gallery

Ринок gothic/dark/metal/underground одягу, аксесуарів, журналів.

Магазин "Anarchy" (спеціально для Діти Ночі 2010: у продажу буде більше 25 видів яскравих контактних лінз, великий вибір готичної косметики і фарб для волосся, чоловічий і жіночий одяг в стилі gothic, fetish, medieval, а також велика різноманітність прикрас та аксесуарів. )

Журнал "Gothica" (спеціально для Діти Ночі 2010: продаж як нового номеру, так і всіх старих, раритетних, номерів провідного gothic / dark журналу України).

Мерчандайзинг груп: Гурти-учасники фестивалю будуть продавати свою атрибутику і диски.

Вартість квитків: 135 грн.

 

На події були

Всі
Я був там