категорії: афіша події

Олександр Ірванець презентує книгу на Мистецькій Платформі

теґи: Артіш, НАголос на ГОЛОС, Вуличний проект, Денис Кожухов, Дмитро Лазуткін, Мистецька платформа, Олександр Ірванець, Олена Степаненко, Павло Коробчук, Сяргєй Прилуцкі (Білорусь), Юхим, вуличне мистецтво, вуличні музиканти, ртем Полежака
Початок: 26.06.2010 17:00
Місце: Європейська площа, Мистецька платформа
Адреса: Київ, вул. Грушевського 4б
Предмет події: Мистецька платформа, Олександр Ірванець, презентація книги Кількість відвідувачів: 0

defaultВ суботу в рамках літературно-музичного вечора «Літературу на Сходах – 4»до Мистецької Платформи з презентацією своєї нової книги навідається відомиий український письменник і перекладач Олександр Ірванець. 
Окрім Ірванця на четвертій Літературі виступлять молоді, але амбіційні та вже досить відомі в молодіжному середовищі поети та музиканти, Артем Полежака, Сяргєй Прилуцкі (Білорусь), Олена Степаненко, Дмитро Лазуткін, Юхим, Павло Коробчук, гурти «Наголос на Голос», «Артіш» бард Денис Кожухов та інші.
Вечір почнеться о 17.00 за адресою вул. Михайла Грушевського 4-б (Європейська площа). Вхід вільний.
Нагадаємо, що Мистецька Платформа вже провела низку подій, кінопоказів та музичних вечорів, де відбулися презентації сучасних українських поетів та письменників, музикантів.
Також своєю діяльністю Мистецька Платформа привертає увагу громадськості до проблеми можливого знесення будівлі, де проводяться щотижневі мистецькі заходи.
ЗМІ просимо повідомити про присутність.
093-479-72-82, platformaart песик gmail.com (Микола Марусик).  

 

 
Я був там