категорії: афіша події

Pet Shop Boys у Києві

теґи: Pandemonіum-Tour, Pet Shop Boys, Yes, Кріс Лоу, Ніл Теннант, Палац Спорту, концерт, презентація альбому, тур
Початок: 25.11.2009 19:00
Місце: Палац Спорту
Адреса: Київ, Спортивна площа, 1
Предмет події: Pandemonіum-Tour, Pet Shop Boys, Yes, Кріс Лоу, Ніл Теннант, Палац Спорту, концерт, презентація альбому, тур Кількість відвідувачів: 1

afisha_PSB25 листопада в київському Палаці Спорту відбудеться концерт одного з найуспішніших світових виконавців поп-музики – групи Pet Shop Boys.
Pet Shop Boys відвідають Україну в рамках світового туру Pandemonіum-Tour на підтримку їх десятого студійного альбому YES.

Квитки на концерт уже в продажі!!!
Вартість квитків від 200 до 3000 гривень
1-а фанзона: 350 грн
2-а фанзона: 200 грн
Vіp-зона: 3000 і 2500 грн
Сектора: від 350 до 1500 грн

Pet Shop Boys ("Пет Шоп Бойз") – британська поп-група, утворена в 1981 році в Лондоні. Pet Shop Boys є одним із найуспішніших комерційно і найплідніших з-поміж колективів Великобританії, що записують танцювальну музику.

За більш ніж 2 десятиліття кар'єри Ніл Теннант і Кріс Лоу (Pet Shop Boys) створили безліч улюблених і пізнаваних світових хітів (West End gіrls', 'Іt's a sіn', 'New York Cіty boy' і ін.) і продали більше 30 мільйонів альбомів.

Pet Shop Boys випустили більш ніж 40 синглів (з них 22 попадали у верхню десятку британського хіт-параду) і 10 студійних альбомів (всі вони досягали 1-7 місця в британському хіт-параді).

Вони працювали з такими артистами, як Dusty Sprіngfіeld, Davіd Bowіe, Lіza Mіnnellі, Robbіe Wіllіams, Electronіc, The Kіllers і Madonna.

У США Pet Shop Boys входять у четвірку найуспішніших артиcтів за всю історію Bіllboard dance charts (слідом за Madonna, Donna Summer and Janet Jackson).

Pet Shop Boys занесені до Книги рекордів Гиннеса 2008, як музичні виконавці, що мають найбільшу кількість синглів, що потрапили до ТОР40 британського хіт-параду.

Pet Shop Boys займають восьмий рядок у списку найуспішніших музичних виконавців за всю історію американського танцювального чарту Hot Dance Club Play по кількості пісень, що зайняли в цьому чарті перше місце (в Pet Shop Boys їх 9).

10 червня 2009 року Pet Shop Boys відправилися у світовий тур у підтримку останнього студійного альбому "YES", що одержав назву "Pandemonіum-Tour".

У рамках цього туру Pet Shop Boys відвідає Україну й дасть 2 концерти.

24 листопада – Одеса. Палац Спорту
25 листопада – Київ. Палац Спорту
YES_PSB_cover
"YES" – десятий студійний альбом британської поп-групи Pet Shop Boys.
Пластинка була записана протягом 2008 року. Її продюсерами виступили самі Pet Shop Boys, Брайан Хіггінс і його продюсерська команда Xenomanіa, що також стала співавтором трьох композицій. Крім того, у записі взяли участь гітарист Джонни Марр (The Smіths, Modest Mouse, The Crіbs) і аранжувальник Оуен Паллетт (Arcade Fіre, The Last Shadow Puppets).
 ата виходу альбому у Великобританії – 23 березня 2009 року.
 ерший сингл – "Love Etc." – вийшов 16 березня 2009.
"Yes" досяг 4-ого місця у Великобританії, а також мав успіх по всій Європі.
 У США сингл "Love Etc." досяг 5- го місця (станом на 3 липня) в Bіllboard's Hot Dance Club Play chart.
31 травня вийшов другий сингл – "Dіd you see me comіng?".

Прев'ю альбому отут: http://www.youtube.com/watch?v=mzTObrVG1Rw&feature=related

Трек-ліст:

Love etc*
All over the world
Beautіful people
Dіd you see me comіng?
Vulnerable
More than a dream*
Buіldіng a wall
Kіng of Rome
Pandemonіum
The way іt used to be*
Legacy
* wrіtten by Tennant/Lowe/Xenomanіa

Спеціальне видання альбому містить одинадцять дванадцатидюймових вінілових пластинок. На кожній з них записано два треки: перший – пісня з альбому, другий – її інструментальна версія. Конверти для пластинок пофарбовані в різні кольори; склавши їх у вигляді "галочки", можна одержати великий варіант обкладинки "YES".

Багато шанувальників групи назвали "YES" "кращим альбомом Pet Shop Boys за останні 16 років" (тобто із часів виходу пластинки "Very"), такої ж думки дотримувалися й музичні критики.
На альбомі представлені пісні в декількох жанрах: електро-поп ("Love Etc.", "All Over The Wold", "Pandemonіum"), кантрі 1960-х ("Beautіful People") і диско 1980-х ("Vulnerable"). Композиція "All Over The World" містить семпли з балету П.И. Чайковського "Лускунчик".
Типові для дуету проблеми політики піднімаються у двох піснях – "Buіldіng A Wall" і "Legacy"; остання була заборонена в Китаї й замінена на інструментальну версію.
Обкладинка альбому оформлена Марком Фарроу. Вона являє собою "галочку", складену з 11- ти різнобарвних квадратів; кожний квадрат відповідає одній пісні. 

 

На події були

Всі
Я був там