категорії: новина

День народження портала Myband.com.ua: йде прийом заявок!

теґи: Myband.com.ua, концерт, метал, музичний портал, прийом заявок, рок-концерт, рок-музика, святкування річниці, інтернет-видання, інтернет-портал

1_0130 січня 2010 року порталу Myband.com.ua виповниться рік! Не будемо приховувати, що перший рік життя портала був непростим. Але ми прожили його гідно, і це треба відмітити. Обов’язково – з тими, хто був з нами весь цей час і для зручності яких створювався цей портал. Отже, з вами, наші любі музиканти! І, звичайно, з вашими прихильниками, і просто з тими, хто любить гарну й різну музику. Якби не було вас – не було б порталу Myband.com.ua.

А тепер – від лірики ближче до справи.

Групи, що бажають виступати на першому ювілеї порталу Myband.com.ua: чекаємо на ваші заявки на e-mail myband-1@yandex.ru (інформація про групу, кілька демок, з ким зв’язатися).

Детальніша інформація про захід по мірі появи буде доступна в групі Вконтакті (http://vkontakte.ru/club5669185), а також на www.myband.com.ua.

Будь-які питання сміливо задавайте адміністрації портала аською, поштою та за телефоном.

Контакти: Олена Vocade Ярнова, моб. тел. 050-505-78-96; 063-837-54-78; ICQ: 362-280-060

Погуляємо на славу!!!


Про портал. Всеукраїнський інформаційний портал для музикантів MyBand.com.ua – унікальний сервіс, створений  музикантами для музикантів. Концепція порталу дозволяє розмістити всю необхідну і корисну інформацію для музикантів в одному ресурсі: інформацію про клуби і майбутні заходи, дані про репетиційні бази, студії звукозапису, лейбли, про викладачів, про новинки музичного ринку, просування творчості, пошуку музикантів і т.п.

Постійно зростаюча відвідуваність підтверджує велику потребу у даному ресурсі. Портал також цікавий поціновувачам новин вітчизняної та закордонної рок-сцени.