категорії: репортаж

Ukrainian Synth Community індустріально відмітили день народження

теґи: "Прайм" на Подолі, Cryonіx, Dirty Bird 13, SUMMER INDUSTRIAL, Ukrainian Synth Community, WHITAR, the_maaaigs, вечірка

ПублікаУ ніч з 18 на 19 грудня в київському рок-клубі «Прайм» на Подолі відбулася вечірка «SUMMER INDUSTRIAL-II pre-party». Захід став відзначенням дворіччя спільноти Ukrainian Synth Community, що популяризує різноманітні жанри «непопсової» електронної музики.
Загалом грудень став плідним на рок- та індастріал-вечірки у «Праймі», судячи з густо заліплених афішами вхідних дверей клубу.
Клуб, як для камерної вечірки, покликаної стати місцем зустрічі усіх друзів спільноти, був вибраний вдало: концерт-дискотека вийшов не дуже чисельним, але затишним. Відкривали захід кияни «Cryonix» (electro/industrial), що «засвітилися» цього року на різноманітних готично-індустріальних заходах. Гурт представлений клавішницею та двома вокалістами, що виконують індастріал з англомовними текстами.
Наступною «живою» командою стали «Dirty Bird 13» з Горлівки, які з’явилися у 2009 р., а цього року встигли записати та презентувати на літньому «Energy open air» свій дебютний EP «Я Буду Жить». Клавішник та вокаліст запалили зал похмурими електронними мелодіями та підривними ритмами 
CryonіxРешту ночі публіку розважав рівненський проект «Whitar», що вже бував у гостях в «Праймі» якраз 2 роки тому на індастріал-вечірці "Y3AR Z3R0". / За час, що збіг, гурт встиг випустити альбом «Tracing Vacuum», наповнений англомовним текстами та ритмами у жанрі electro/industrial.
Нарешті, авторський матеріал ставив гість із Харкова the_maaaigs (industrial/electro), постійний учасник різноманітних тематичних заходів на київській індастріал-сцені. А також – резидент лондонського лейблу NOECHO Records.
Паузи між живими групами заповнювали діджеї: Колапс (post-industrial), Xartaniroth (EBM/industrial), LOGIC OUT (EBM/futurepop), ALICE (EBM/trance), UnkillerED (industrial metal/death-doom metal). Так, тематично та в танцювальному ритмі, Ukrainian Synth Community увійшла до Нового року.