категорії: репортаж

30 травня в лісі під Києвом відшумів психоделічний транс

теґи: COSMOLOGY GROUP, Fobos, Goa Maker, Liquid Mind, Luomuhappo, REALIZED DREAMS, Radical Distortion, chillout, open-air, psy trance, гоа транс, транс

Psy-trance_008630 травня за сприяння Cosmology Promo group відбулася вечірка психоделічного трансу «Realised dreams». Дійство зібрало «зіркових» гостей з-за кордону та українських діджеїв, що грають у жанрі, котрий зародився на хвилі змішування у 90-х роках електронної танцювальної музики та різноманітних східних культур.

Варто відзначити оформлення усього дійства: посеред лісу були розтягнуті флюоресцентні інсталяції, що нагадували павутиння та світилися в ультрафіолеті, танцмайдачник оточували великі флюрні полотна та аналогічне різнокольорове «павутиння», а дерева довкола прорізувалися променями лазерного шоу. Дивні неземні тварини поєднувалися на полотнах з рослинними орнаментами, стилізованими грибами та іншими атрибутами психоделічної культури. Уся ця феєрія була створена зусиллями дизайн-груп Creative Minds та SMEрыки (Житомир).

Також між танцмайданчиком та chillout-сценою був встановлений великий екран, на якому VJ'єм Sklo демонструвалася психоделічна анімація. За цим ніком прихована дівчина на ім"я Юля, котра дебютувала цієї ночі як VJ і впоралася із сетом на "відмінно". Запам’ятався з усього показаного дивний сюжет про людину-невидимку. Мультики-потоки свідомості найзручніше було дивитися покупцям екзотичних східних напоїв на зразок чаю з молоком та особливими спеціями.

На танцмайданчику гостей вечірки надихали на танці такі майстри прямолінійного біту та психоделічних звуків, як гурт «Radikal distortion» (Афіни, Греція) – чудовий goa trance «старої школи»; Luomuhappo (Гельсінки, Фінляндія) – електронний музикант, що грає в жанрі «freeform»; ArmagedDance (Новосибірськ, Росія), що вперше виступив на трансовій сцені і що дуже вдало поєднав стару (Crop cіrcles, Pleіadіans) і сучасну (Ypsіlon 5, Ethereal) школи Гоа трансу; Liquid Mind (Львів, Україна), що ставив нічний транс із гоа-транс побудовою.

Музика загалом різнилася від жанру full on до гоа трансу. Звучали як жорсткі прямолінійні басові ритми, так і легші, «осучаснені» їх варіанти.  

Відіграли на «танцювальній» сцені свої сети такі діджеї:

dj Extomorph (Київ, Україна; night psy trance);

dj Memoshponga (Луганськ, Україна; freeform psy-trance);

dj's Fobos VS Goa Maker (Київ, Україна; goa trance) (варто окремо відзначити цей сет організаторів вечірки, що містив елементи живого виступу).Psy-trance_0066

Був у вечірки під відкритим небом і «спокійний» бік. Зокрема, в рамках Chillout\Ambient сцени виступили:

Irukanji 

(Київ, Україна; Psy-downtempo), він же музикант та діджей Ігор Orlovskіy;

Spayo Ventax

(Бельгія, Україна), чия музика, за словами автора, містить «нейтральні сторони світла й пітьми»;

Chillimanjaro team

(Київ, Україна; Chillout) – промо-група, що давно й серйозно захоплена chіll-out музикою. Група займається просуванням всіх видів легкої, релаксаційної музики – chіll-out, ambіent, electronіca, ІDM, downtempo, lounge... Зы складу Chillimanjaro Team були присутні діджеї: Alias, Goa Wert, dj Isotop(Semi-Conductors) – Київ, Україна (Сhillout/Ambient).

Також на chill-ot сцені звучали ді-джей сети:

dj In0к (Psymbicil Tranceformation) – Біла Церква, Україна (Ethno);

dj Mutlu (Psymbicil Tranceformation) – Біла Церква, Україна (Ambient);

dj Inso. Lab. – Біла Церква, Україна (Experimental dance).

Трансова феєрія тривала приблизно до 9 ранку. Утім, з огляду на найкоротші в році ночі світлішати небо почали вже приблизно з 3 ранку… Поруч із музичною частиною відбулося захоплююче вогняне шоу від білоцерківського рольового руху "Сузір'я Єдності". П'ятеро хлопців майстерно вправлялися з полум’ям, вносячи різноманіття в ніч, сповнену потужним ритмом гоа-трансу та розслабляючими мотивами chill-out.