категорії: репортаж

Гоа-транс на львівських просторах

теґи: Flash Bouquet, chill-out, cube group, open-air, psy trance, Львів, гоа транс, електронна книжка, психоделічна музика, психоделічний транс

_MG_3293Вихідні у Львові були відзначені не лише бурхливим перебігом Львівського книжного форуму та закидуванням помідорами «злісних содомітів». Львівські поціновувачі електронщини знайшли вихід для своєї енергії у дещо іншій діяльності – відвідуванні екзотичних лісових хащів та стрибанні під несамовиті ритми, винайдені в штаті Гоа наприкінці 80-х.
У ніч з 12 на 13 вересня у мальовничому лісі в невідомому секторі Галактики поблизу Львова відбулася гоа-транс вечірка «Flash Bouquet». Організатори – «cube group» – відзначили таким чином 25-річчя товариша на прізвисько Пакет.
Місце для вечірки було вибране досить гарне, щоправда, йти до нього, вилізши з автобусів, відвідувачам довелося далеченько. Дорогу їм романтично підсвічували примарні флюоресцентні символи, розвішені на гіллі, а наприкінці зигзагоподібної стежки їх зустрічав затишний чілаут та не надто простора головна сцена. Захід стартував близько 22:00 і тривав до 10 ранку.
На головному танцмайданчику 10-кіловатну звукову систему юзали діджеї: Raizer (Treetrolla Records / Clocktail Monks) з Одеси; Atati (Trancecarpathia Arts Unity) з Ужгорода; Petrix (Trancecarpathia Arts Unity) з Ужгорода; Already Maged з Retro Goa DJ Set; MeSHOK (Cube), Freez (Cube) та Oz (Cube, Suntrip) зі Львова.
У Chill-out ставили треки: Dread In-Sky (Veselka Promo) з Одеси, Igolkybaz (Uva-Urvis group), 3 Agatu (Maged Family), Packawan, Delirium та Katedra. Приємно порадувала жанрова різноманітність сетів: починалося все з повільного медитативного downtempo, продовжилося народними співами «Дахи-Брахи» і замікшованим потріскуванням багаття, перейшло у мінімал-техно, IDM та восьмибітку і, врешті-решт, перетворилося на старе-добре реггі у виконанні Боба Марлі. Класика ямайських растаманів лише трохи прикрасили новітніми ритмами. Такі блискавичні стрибки від одного жанру до іншого урізноманітнили ніч для тих, хто знесилів на танцполі та проводив решту часу в чіл-ауті.
Особлива подяка декораторам з Trancecarpathia Arts Unity, Dimorphic, cube group (Packet & Fedor), Лісу. Їхні вироби були таки психоделічними та небаченими в дійсності._MG_3335
Вельми пригодницьким було полишення заходу. Втомленим трансерам довелося йти лісом майже без орієнтирів, потім їх зустрічав порожній та замкнений автобус і майже пуста (станом на 5:30 ранку) траса. Але історія закінчилася щасливо: маршрутка «Львів-Рава Руська» приязно прийняла мандрівників у свої обійми. Решту довіз до міста орендований автобус по остаточному закінченню вечірки. І досить скоро мальовничий ліс став для любителів змінених станів свідомості лише приємним спогадом.